Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Brudzice - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Wólka Łękawska

Wólka Łękawska(Brudzice + 15 km)

153 800 zł3 845 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działkę w Wólce Łękawskiej ( gmina Bełchatów). Działka o powierzchni 3845m2 (wymiary ok.15 szerokości i 255 głębokości)m) w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Jedlno Pierwsze

Jedlno Pierwsze(Brudzice + 12 km)

555 000 zł22 070 m² 25,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dwie działki w miejscowości Jedlno Pierwsze, o powierzchni 22070 m2. Działki : o pow. 22070 m2 wymiary : szer. 129,8 -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dubidze-Kolonia

Dubidze-Kolonia(Brudzice + 15 km)

130 000 zł2 550 m² 47,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane o łącznej pow. 5590m2 Działki znajdują się w miejscowości Dubidze-Kolonia gm. Nowa Brzeźnica Wymiary: 28x90 Media: prąd, woda w drodze Rodzaj kanalizacji: brak.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Stara Wieś

Stara Wieś(Brudzice + 25 km)

70 000 zł2 961 m² 23,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

| oferta sprzedaży działki w miejscowości Stara Wieś gm. Rozprza Działka o powierzchni 2961m2. Kształt trapezu. Wymiary 130m x 4m x 137m x 41m. Szerokość od ulicy około 130m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Patrzyków

Patrzyków(Brudzice + 25 km)

138 000 zł2 300 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Patrzykowie (pow. Pajęczno). Działka o pow. 2300 m2 objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z przeznaczeniem na budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Rząśnia

Rząśnia(Brudzice + 21 km)

74 900 zł900 m² 83,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicze działki z dostępem do mediów - w zielonym otoczeniu lasów, w pobliżu zabudowy oferującej bogatą ofertę handlowo-usługową, położone w regionie Załęczańskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie

Podjezioro(Brudzice + 13 km)

490 000 zł68 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu gospodarstwo w gminie Kamieńsk w okolicach Włodzimierza. Składa się ono z trzech działek tworzących jedną całość o łącznej powierzchni 68000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Krosno

Krosno(Brudzice + 24 km)

42 800 zł966 m² 44,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z klimatem - 966 m | Krosno, gmina Gorzkowice Szukasz miejsca, gdzie można naprawdę odpocząć? Ta działka w miejscowości Krosno (gmina Gorzkowice) to propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Teklinów

Teklinów(Brudzice + 21 km)

230 000 zł6 000 m² 38,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej działki Działka w cichej i spokojnej okolicy , w otoczeniu zieleni i lasów w miejscowości Teklinów gmina Kruszyna , powiat Częstochowski. W pobliżu szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Krosno

Krosno(Brudzice + 24 km)

65 000 zł1 481 m² 43,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1481 m - Krosno, gmina Gorzkowice Na sprzedaż ustawna działka o powierzchni 1481 m i szerokości 24,45 m , położona w miejscowości Krosno w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Brudzice

Brudzice,łódzkie

45 000 zł2 600 m² 17,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Brudzice, powiat radomszczański, gmina Lgota Wielka, działka budowlana 2600 m2, sprzedaż. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, radomsko(@)wgn pl Doskonale położona działka gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brudzice

Brudzice,łódzkie

35 000 zł800 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną (20x40) o pow 8 ar, ze wszystkimi mediami (na działce skrzynka pge) i z planem zagospodarowania przestrzennego, czyli bez występowania o warunki zabudowy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Brudzice

Brudzice,łódzkie

100 000 zł1 800 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1800 m2 położono przy głównej drodze w Brudzicach pomiędzy innymi zabudowanymi działkami. Wszystkie media w działce.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij